Mária Čičková

Bc. Mária Čičková

psychologička

Kontaktujte nás

    Niečo o mne

    Roky pracujem s ľuďmi, hoci podoba práce sa v čase menila. Mojím vstupom do sveta starostlivosti o rodiny sa stalo poradenstvo pri dojčení, ktoré ako certifikovaná poradkyňa robím od roku 2011. Vďaka nemu sa oblasť rodiny stala mojou srdcovou záležitosťou. Za mnoho získaných skúseností som vďačná dlhodobej priateľskej spolupráce s rodinami v OZ Rozprávka a a pestúnmi a ich prijatými deťmi v OZ Rozum a Cit.

    Študovala som psychológiu na FF KU v Ružomberku, arteterapiu v Olomouci, rodinnú terapiu a terapiu vzťahovej väzby a tiež terapiu hrou a filiálnu terapiu v Martine. Zo vzdelávania som si spravila záľubu, podchvíľou je možné stretnúť na rôznorodých kurzoch či prednáškach.

    V SCŠPP som praxovala ako študent a preto, keď som dostala možnosť dlhodobej spolupráce, s veľkou vďakou som ju prijala. Teší ma práca, ktorá má zmysel a preto rada venujem svoj čas práve deťom a rodičom.

    Mimo práce som mamina 9-ročného mladého muža, srdcom cestovateľka, majiteľka adoptovaného psíka, zarytá milovníčka svojho bicykla a “Marvelovských” filmov, s nosom často schovaným za knihou alebo zápisníkom.